Na sygnale

Społeczeństwo

 • Otwarcie drzwi do współpracy – spotkanie z nauczycielami w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koninie po raz kolejny zaprosił uczniów z różnymi trudnościami oraz ich rodziców do otwartych drzwi, aby zapoznać się z ofertą edukacyjno-wychowawczą placówki. Zainteresowani rodzice wraz ze swoimi dziećmi mieli okazję przejść przez próg ośrodka, zapoznać się z programem nauczania oraz ofertą zajęć dodatkowych. Słowa Otuchy Aneta Strużyńska, dyrektor ośrodka, podkreśliła wyjątkowość… Czytaj dalej!

 • Pożegnanie na koniec kadencji: Radny składa przeprosiny

  W miarę zbliżania się końca VIII kadencji Rady Miasta Konina, emocje nabierają intensywności. Podczas ostatniego posiedzenia wspólnego dla komisji społecznych, Zenon Chojnacki, przewodniczący komisji rodziny i spraw społecznych, wyraził swoje refleksje na temat zbliżającego się zakończenia. Nadzieja na kontynuację Chojnacki wyraził przekonanie, że choć zbliżające się wybory mogą oznaczać koniec dla obecnego składu, to nadal… Czytaj dalej!

CIEKAWOSTKI

Bądźmy w kontakcie

Najnowsze artykuły

 • Planty miejskie po nowemu

  Planty miejskie po nowemu

  W czwartek, 7 maja rozstrzygnięty został przetarg związany z rewitalizacją plant miejskich. Prace mają rozpocząć się już za kilka tygodni, a zajmie się nimi firma Stella Building z Warszawy. Planowane działania są kompleksowe. Obejmują przede wszystkim wykonanie instalacji nawadniającej oraz przyłączy wodociągowych, dostawę i montaż małej architektury ogrodowej oraz prace pielęgnacyjne roślin. Kosztorys przewiduje także,…

  Czytaj dalej!

Copyright 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone © eIlawa.pl