Sport

 • Sukcesy Bokserów Zagłębia, Copacabany Konin i Feniksa Kleczew

  Sukcesy Bokserów Zagłębia, Copacabany Konin i Feniksa Kleczew

  Wzloty Bokserów – Triumf Mistrzów z Zagłębia, Copacabany i Feniksa W miniony weekend zawodnicy reprezentujący kluby Zagłębie, Copacabana Konin oraz Feniks Kleczew zaszczycili swoimi występami. Wzięli udział w prestiżowych mistrzostwach Wielkopolski w Pile oraz w turnieju bokserskim Fight Club Baltic Cup w Koszalinie. Dodatkowo, reprezentacja Feniksa Kleczew triumfowała na Mistrzostwach Świata WKA w kategorii kumite… Czytaj dalej!

 • Młodzi szermierze z Konina na XIII Pucharze Żubrów w Skawinie

  Młodzi szermierze z Konina na XIII Pucharze Żubrów w Skawinie

  Rozkwit Pasji: Konin w Świetle XIII Pucharu Żubrów W Skawinie, sercu sportowej rywalizacji, młodzi entuzjaści szermierki z Konińskiego Klubu Szermierczego stawili czoła wyzwaniom XIII edycji Pucharu Żubrów. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło pasjonatów ostrzy, zapewniając im okazję do rywalizacji i podnoszenia swoich umiejętności. Debiut Turnieju Szablistów: Młode Talenty w Akcji W ramach tegorocznej edycji Pucharu Żubrów,… Czytaj dalej!

 • Turniej Masters: zawodnicy w Koninie świętowali 100-lecie powstania Powstania Związku Szermierczego

  Turniej Masters: zawodnicy w Koninie świętowali 100-lecie powstania Powstania Związku Szermierczego

  Podczas ostatniego Turnieju Masters obchodzono 100. rocznicę powstania Polskiego Związku Szermierczego. Z tej okazji szczególnie promowano ten sport zarówno wśród młodszych, jak i starszych, pokazując, że szermierka to wartościowy sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz rozwinięcie wielu przydatnych umiejętności. Sprawdź Kto zmierzył się podczas turnieju w Koninie? http://www.portalkonin.pl/KNSM.html Na hali można było podziwiać wyczyny… Czytaj dalej!

 • Konińskie rowery miejskie

  Konińskie rowery miejskie

  O północy z 5 na 6 maja, podobnie jak w wielu innych miastach, także i w Koninie ruszył system rowerów miejskich. Operator systemu, Nextbike Polska przygotował się do prowadzenia działalności zgodnie z nowym reżimem sanitarnym. Zapowiadane są między innymi regularne dezynfekcje wszystkich newralgicznych elementów rowerów.Operator zachęca także użytkowników do przemieszczania się rowerami z zachowaniem dodatkowej… Czytaj dalej!

Copyright 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone © eIlawa.pl