Turniej Masters: zawodnicy w Koninie świętowali 100-lecie powstania Powstania Związku Szermierczego

Strona główna » Sport » Turniej Masters: zawodnicy w Koninie świętowali 100-lecie powstania Powstania Związku Szermierczego

Podczas ostatniego Turnieju Masters obchodzono 100. rocznicę powstania Polskiego Związku Szermierczego. Z tej okazji szczególnie promowano ten sport zarówno wśród młodszych, jak i starszych, pokazując, że szermierka to wartościowy sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu oraz rozwinięcie wielu przydatnych umiejętności.

Sprawdź


Kto zmierzył się podczas turnieju w Koninie?

http://www.portalkonin.pl/KNSM.html


Na hali można było podziwiać wyczyny najlepszych juniorów młodszych, juniorów, seniorów oraz zawodników z niepełnosprawnością kat. B. Każdy Turniej Masters to okazja do zmierzenia się dwóch zawodników, znajdujących się w najwyższej klasyfikacji rankingu PZS. W tegorocznych zmaganiach brał udział również Olaf Stasiak, reprezentujący Koniński Klub Szermierczy.
W tym roku, w kategorii seniorów zwyciężyli Szymon Hryciuk, w kategorii juniorów wielkim wygranym został Olaf Stasiak, Benedykt Denkiewicz zwyciężył w kategorii juniorów młodszych, zaś Adrian Castro stał się najlepszy wśród zawodników z niepełnosprawnością.

qDjw.jpg

Copyright 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone © eIlawa.pl